WentylacjaKlimatyzacjaUrządzeniaSerwiesEkologiaJakość
  • EkoInvestKlima
  • EkoInvestKlima
  • EkoInvestKlima

O firmie

ECO INVEST jest firmą powstałą w 1997 roku i od początku związana jest z branżami: klimatyzacyjną, wentylacyjną, grzewczą i chłodniczą. Posiadamy kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pracowników mających fachową wiedzę, niezbędne uprawnienia oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe. Umożliwia to wykonywanie prac, przy zachowaniu najwyższej jakości na terenie całej Polski.

Za największy sukces, będący jednocześnie naszą wizytówką uznajemy fakt, iż zdobyliśmy uznanie wielu renomowanych firm, z którymi współpracujemy na stałe w zakresie realizacji kolejnych projektów oraz świadczenia usług konserwacyjnych i serwisu.

Wykonujemy instalacje na podstawie instniejących projektów lub kompleksowo tj. od opracowania koncepcji, przez projekt, po wykonanie, konserwację i serwis.Posiadamy zaplecze w postaci wykwalifikowanych projektantów, którzy wykonują nowe lub analizują istniejące projekty dostosowując je do wymagań Inwestorów. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, których wiedza poparta jest ogromnym, wieloletnim doświadczeniem. Montowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie atesty i dopuszczenia potrzebne do stosowania na europejskim i polskim rynku. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu renomowanych firm.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych prac.


Nasze referencje

LVS POLSKA
więcej>>
UMK TORUŃ
więcej>>
ERBUD INDUSTRY
więcej>>
TZMO
więcej>>
Donoria
więcej>>
Centrum Handlowe ARPOL Toruń
więcej>>
LM DEVELOPER Sp. z o.o.
więcej>>
Szpital Specjalistyczny MATOPAT
więcej>>
ECO INVEST
więcej>>
INSTAL TORUŃ S.C.
więcej>>
INSTAL TORUŃ S.C.
więcej>>
ECO INVEST
więcej>>