WentylacjaKlimatyzacjaUrządzeniaSerwiesEkologiaJakość
  • EkoInvestKlima
  • EkoInvestKlima
  • EkoInvestKlima

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji wentylacyjnych, klmatyzacyjnych, grzewczych i chłodniczych. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu:
- instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych wielopiętrowych obiektów biurowych,
- instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych obiektów przemysłowych i hal oraz centrów logistycznych
- instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych obiektów przemysłowych o zaostrzonym rygorze sanitarnym i biologicznym (klasy czystości - produkcja medyczna)
- instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych obiektów medycznych
- instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych obiektów technicznych z ostrym wymogiem warunków temperaturowo-wilgotnościowych (drukarnie, centra obliczeniowe, serwerownie, laboratoria, galerie sztuki)
- instalacji grzewczych – centralne ogrzewanie, ciepło technologiczne
- instalacji chłodniczych – technologie chłodnicze w oparciu o agregaty wody lodowej, węzły i złady wody lodowej, agregaty skraplające, automatykę chłodniczą
- instalacji chłodniczych dla potrzeb branży spożywczej – komory chłodnicze wraz z osprzętem i automatyką, instalacje mroźnicze, instalacje chłodnicze mebli sklepowych
- automatyki sterująco-kontrolnej i instalacji elektrycznych

Wykonujemy instalacje na podstawie instniejących projektów lub kompleksowo tj. od opracowania koncepcji, przez projekt, po wykonanie, konserwację i serwis. Posiadamy zaplecze w postaci wykwalifikowanych projektantów, którzy wykonują nowe lub analizują istniejące projekty dostosowując je do wymagań Inwestorów. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, których wiedza poparta jest ogromnym, wieloletnim doświadczeniem.