WentylacjaKlimatyzacjaUrządzeniaSerwiesEkologiaJakość
  • EkoInvestKlima
  • EkoInvestKlima
  • EkoInvestKlima

Fuji Electric - System VRF Fuji Electric to systemy o wyjątkowo wysokich wskaźnikach efektywności energetycznej, wielu trybach pracy, prostocie montażu i niezawodności działania. Klimatyzatory SPLIT, systemy MULTI oraz systemy VRF (rewersyjne pompy ciepła o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego R410A), stanowią obecnie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne z dziedziny klimatyzacji komfortu i ogrzewania pomieszczeń producenta Fuji Furukawa Engineering.
Czytaj więcej>>Mitsubishi Electric - Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zróżnicowane warunki klimatyczne w Japonii wymagają stosowania wydajnych systemów klimatyzacyjnych. Aby sprostać temu wyzwaniu, nasi inżynierowie opracowali niezwykle innowacyjne i wytrzymałe systemy zdolne do nieustannej pracy praktycznie w każdych warunkach występujących na naszej planecie. Każdy produkt to niezwykłe osiągnięcie, zapewniające lata bezproblemowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i minimalnym wpływie na środowisko naturalne.
Czytaj więcej>>Daikin - Rozwiązania klimatyzacyjne Daikin zapewniają komfort przez cały rok w zastosowaniach komercyjnych w restauracjach, biurach, sklepach, hotelach i bankach. Klimatyzatory wykorzystują energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych z powietrza, aby zmniejszyć rachunki i obniżyć emisję CO2. System VRV Daikin to wielostrefowy klimatyzator z regulacją zmiennego przepływu czynnika chłodniczego. Możliwość sterowania poszczególnymi strefami w każdym pomieszczeniu i na podłodze budynku komercyjnego.
Czytaj więcej>>Aermec - Aermec oferuje pełną gamę rozwiązań dedykowanych do klimatyzacji. Jakość wykonania, zakres wydajności chłodniczej i grzewczej pokrywają zapotrzebowanie obiektów mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych.
Czytaj więcej>>Aereco - Wynalazca wentylacji HIGROsterowanej, firma AERECO wciąż rozwija innowacyjne rozwiązania systemowe dla budynków miesz skalnych i obiektów użyteczności publicznej. Skupiając się na kluczowym parametrze - modulacji wielkości strumieni powietrza w zależności od potrzeb - firma AERECO gwarantuje pełne zaspokojenie potrzeb jakości powietrza w pomieszczeniach oraz gwarantuje najwyższą efektywności energetyczną budynku.
Czytaj więcej>>